Bitte warten...
Lieferzeit: 48 Stunden
Versandkosten: keine. EUR
Hersteller: Frosch
Frosch

andere Geschmacksrichtungen Kup cały komplet !

Zobacz w innym wieku

Frosch Zitronen WC-Reiniger 750 ml - Środek do WC na bazie naturalnego wyciągu z cytryny – substancji czynnej o właściwościach czyszczących i wybielających.

Skutecznie usuwa:

 

- kamień

 

- osady wapienne

 

- wszelkiego rodzaju inne zanieczyszczenia, także pod obrzeżem muszli sedesowej

 

Neutralizuje też nieprzyjemne zapachy i na długo pozostawia świeży cytrynowy zapach. Dzięki poręcznej butelce ze specjalnym aligatorem dozowanie produktu jest dokładne, a przede wszystkim łatwe. Substancje czynne ulegają biodegradacji. Uwaga: Unikać kontaktu z materiałami wrażliwymi na działanie kwasów, np. marmurem.

Pojemność 750 ml.

Frosch to uniwersalne środki czystości na bazie naturalnych składników. Od 25 lat produkty tej marki są sprzedawane na terenie całej Europy i zyskały zaufanie klientów, gdyż są wydajne, efektywne, chronią skórę dłoni i pozostawiają świeży zapach czystości. To marka naturalna, wygodna w użyciu, o przemyślanej kompozycji i sympatycznym wizerunku. Wszystkie nasze produkty ulegają w wysokim stopniu biodegradacji. Frosch to gwarancja skutecznego czyszczenia w zgodzie z naturą.  

WAŻNE: Produkt  oryginalny Niemiecki, przeznaczony na rynek Niemiecki, z kodem kreskowym zaczynającym się na 4... Produkty importowane z Niemiec nie wszystkie są Niemieckie, tam też sprzedają tańsze importowane produkty.

Produkte die wir empfehlen
Kunden, die diesen Artikel gekauft haben, kauften auch...

napisz do nas
biuro@marjadin.pl

Zadzwoń do nas
+48 789129967

Kontakt telefoniczny
możliwy jest w godzinach
pon. - pt: 09.00 - 16:00

kontakt
...(tutaj pojawi się kilka wierszy kodu dostosowanego do Twoich potrzeb)