Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 3.04 EUR
Producent: Frosch
Frosch
Zobacz w innym wieku

Frosch Essig Reiniger 1 L - Silny środek usuwający kamień. Jego składniki ulegają biodegradacji. Produkt niemiecki, przeznaczony na ten rynek. Środek o silnym działaniu zawierający ocet - biologicznie aktywny składnik, który od lat znajdował zastosowanie w gospodarstwie domowym, i który w naturalny sposób usuwa kamień, plamy po wodzie i mydle, likwiduje tłuste zanieczyszczenia, neutralizuje nieprzyjemne zapachy, Produkt przeznaczony jest do czyszczenia zarówno urządzeń jak i wszystkich powierzchni w kuchniach, łazienkach ,toaletach.

Uwaga: środka nie należy stosować na powierzchniach wrażliwych na działanie kwasów, takich jak: marmur, lastryko, niektóre emalie. W razie wątpliwości wypróbować w niewidocznym miejscu. Czyszczone powierzchnie należy dokładnie spłukać wodą. Substancje czynne ulegają biodegradacji.

Pojemność 1 L.

WAŻNE: Produkt oryginalny niemiecki, przeznaczony na rynek niemiecki, z kodem kreskowym zaczynającym się na 4... Produkty importowane z Niemiec nie wszystkie są niemieckie, tam też sprzedają tańsze importowane produkty.

Forma

  • płyn: 

    tak

Dodatkowe informacje

  • odkamieniacze: 

    tak

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

napisz do nas
biuro@marjadin.pl

Zadzwoń do nas
+48 789129967

Kontakt telefoniczny
możliwy jest w godzinach
pon. - pt: 09.00 - 16:00

kontakt
...(tutaj pojawi się kilka wierszy kodu dostosowanego do Twoich potrzeb)