Wczytuję dane...
Kim jesteśmy i jak realizujemy zamówienia?

Świat przyjemnych zakupów w KupujemyZaCiebieZue.pl

Ile firm na rynku, tyle koncepcji biznesu. Każda nieco inna, dąży do realizacji celów, opracowując swoje metody i przecierając własne ścieżki. W branży sprzedaży internetowej działamy już przeszło 10 lat. To wystarczająco długo, żeby poznać trendy, styl funkcjonowania podobnych nam firm, przyjrzeć się potrzebom klientów i znaleźć własną drogę, która pozwoli nam zdobyć wytyczone szczyty. Poznaj nas bliżej i dołącz do nas.

KupujemyZaCiebieZue.pl zajmujemy się robieniem dla naszych klientów zakupów w sklepach, lokalnych dystrybutorów i w hurtowniach na terenie krajów Unii Europejskiej. Otwarte granice pozwalają nam wykorzystać potencjał innych, docenianych przez Polaków marek, które sprowadzamy dla was bezpośrednio z krajów, z których pochodzą.

Najważniejszy jest człowiek

Mamy własne motto, „zadowolony pracownik, to szczęśliwy klient”. Wiemy, że człowiek, który realizuje swoje zawodowe zadania z przyjemnością, robi to najlepiej, jak to możliwe. Do pracy przychodzi każdego dnia z uśmiechem, wyzwania i przeszkody są dla niego wyłącznie bodźcem do działania i poszukiwania rozwiązań, a nie męczącym obciążeniem. Działanie w myśl naturalnych kompetencji i rozdział stanowisk według predyspozycji i umiejętności sprawia, że każdy z członków zespołu zajmuje się tym, w czym jest najlepszy. A to w prosty sposób przekłada się na jakość pracy, obsługi i – co za tym idzie – zadowolenie odbiorców.

Stworzyliśmy nową markę – KupujemyZaCiebieZue.pl a zespół zbudowaliśmy z pasjonatów swojej pracy, którzy robią to, w czym są najlepsi i robią to z uśmiechem.

Szczerość w miejsce nienaturalnej reklamy /lub Szczerość zamiast kitu

Sprzedać mierny produkt chwytliwym hasłem jeden raz, to nie sztuka. Sztuką jest zdobyć zaufanie i zbudować trwałe relacje z klientami, którzy wracają, bo czują się traktowani uczciwie. Nie szukamy lotnych haseł, nie opowiadamy bajek i nie czarujemy rzeczywistości. Opisujemy precyzyjnie produkty zgodnie z podanym przez producenta składem, wagą i cechami; to co sprawdziło się w setkach lub tysiącach domów, jest po prostu dobre i godne polecenia – bo działa i nie wymaga kłamstw; to co jest najwyższej jakości, nie zawsze jest najtańsze i nie próbujemy nikomu tego wmawiać – ale podkreślamy wówczas fakt, że jest najlepsze. Traktujemy klientów tak, jak sami życzylibyśmy sobie być traktowani podczas podejmowania zakupowych decyzji – szczerze, prosto i opowiadając o naszych produktach w uczciwie wiarygodny sposób.

Świeżo i od ręki

Nie składujemy towaru w magazynach, zerkając z niepokojem na upływające terminy ważności. Wiemy, że nikt nie chce nieświeżych produktów. Dlatego magazyn zorganizowaliśmy w Niemczech 1 km od Polskiej granicy. W ten sposób możemy kupować i wysyłać towar na bieżąco, każdego dnia, wybierając dokładnie to, co mamy dostarczyć naszym klientom. Sięgamy wyłącznie po to, co świeże, selekcjonując u dystrybutorów produkty z najdłuższym terminem ważności – podejmujemy realnie najlepszą decyzję zakupową, będąc przedstawicielem naszych klientów. Do „koszyka” wkładamy dokładnie to, co klient wybrałby samodzielnie.

Szybciej się nie da

Nie twierdzimy, że towar jest na stanie i wcale nie uważamy tego za biznesowy atut, przeciwnie! Opracowaliśmy innowacyjny system, dzięki któremu każdego dnia aktualizujemy on-line bazę naszych produktów, pobierając faktyczną ofertę naszych partnerów i hurtowni za granicą. W ten sposób możemy zaoferować faktycznie dostępny u dystrybutora produkt i wysłać go do klienta maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty. Mleko oraz kaszki dla dzieci w większości przypadków wysyłamy zaledwie w 24h(jeżeli zamówiono tylko mleko przesyłki wysyłamy 95% w ciągu 24h)!

Premiujemy lojalność

KupujemyZaCiebieZue.pl cenimy trwałe, oparte na zaufaniu relacje. Dlatego stworzyliśmy program partnerski z atrakcyjnymi bonusami dla stałych klientów. Każdy zarejestrowany użytkownik podczas zakupów na kwotę powyżej 100pln, otrzymuje od nas rabat w wysokości 5% na całe zamówienie. Dodatkowo, jeśli kwota zakupów przekracza 300pln, wysyłka jest na nasz koszt.

Odpowiedzialni w biznesie

Nie walczymy o najniższe na rynku ceny, bo uważamy, że ważniejsza jest jakość. Nie chcemy sprzedawać pochodzących z niepewnych źródeł produktów w wybrakowanych opakowaniach, tuż przed upływem terminu ważności.  Wiemy za to na pewno, że każdy element naszej oferty jest najwyższej jakości i w realnej, rynkowej cenie. Mamy pewność, że dokonane wybory nie będą rozczarowaniem.

Jesteśmy legalnie działającą na polskim rynku firmą. Płacimy podatki i wspieramy rozwój lokalnego biznesu. Nie podoba nam się krótkowzroczne traktowanie pracowników, klientów i biznesowych partnerów, zamiast sukcesu jednostki, wolimy sukces ogółu. Bliskie nam jest działanie fair-trade, świadomość legalnego zatrudniania pracowników i wypłacanie im godnych wynagrodzeń.

Eko-świadomi

Chcemy mieć wkład w ochronę środowiska. Ekologia jest istotnym fundamentem naszych działań i jeśli tylko możemy, ograniczamy podczas pakowania taśmy i folie, nowe kartony – w myśl tzw. less waste – zastępujemy kartonami, w których były inne produkty, dając im drugie życie. Z przyjemnością odbieramy od klientów opakowania i zwrotne butelki na nasz koszt. My wysyłamy kuriera, wystarczy zapakować to, co ma zabrać. Wierzymy, że każdy krok w stronę ekologii ma znaczenie.

KupujemyZaCiebieZue.pl lubimy to, co robimy, lubimy dzielić się pozytywnymi emocjami i cieszymy się z każdego zadowolonego klienta. Zapraszamy do naszego świata przyjemnych zakupów :).

napisz do nas
biuro@marjadin.pl

Zadzwoń do nas
+48 789129967

Kontakt telefoniczny
możliwy jest w godzinach
pon. - pt: 09.00 - 16:00

kontakt
...(tutaj pojawi się kilka wierszy kodu dostosowanego do Twoich potrzeb)