Bitte warten...
Lieferzeit: 48 Stunden
Versandkosten: keine. EUR
Hersteller: Frosch
Frosch
Zobacz w innym wieku
Frosch Granatapfel Weichspuler 1 L - Oryginalny niemiecki płyn do płukania. Składniki wykorzystane wyłącznie pochodzące na bazie roślin, z ekstraktem granatu. Płyn do płukania Frosch zapewnia wyjątkową miękkość i delikatność tkanin, nadaję świeży i długotrwały zapach, pielęgnuję i chroni włókna tkanin. Substancje czynne ulegają biodegradacji.
Pojemność 1l.

Frosch to uniwersalne środki czystości na bazie naturalnych składników. Od 25 lat produkty tej marki są sprzedawane na terenie całej Europy i zyskały zaufanie klientów, gdyż są wydajne, efektywne, chronią skórę dłoni i pozostawiają świeży zapach czystości. To marka naturalna, wygodna w użyciu, o przemyślanej kompozycji i sympatycznym wizerunku. Wszystkie nasze produkty ulegają w wysokim stopniu biodegradacji. Frosch to gwarancja skutecznego czyszczenia w zgodzie z naturą. 

WAŻNE: Produkt  oryginalny Niemiecki, przeznaczony na rynek Niemiecki, z kodem kreskowym zaczynającym się na 4... Produkty importowane z Niemiec nie wszystkie są Niemieckie, tam też sprzedają tańsze importowane produkty.

Produkte die wir empfehlen
Kunden, die diesen Artikel gekauft haben, kauften auch...

napisz do nas
biuro@marjadin.pl

Zadzwoń do nas
+48 789129967

Kontakt telefoniczny
możliwy jest w godzinach
pon. - pt: 09.00 - 16:00

kontakt
...(tutaj pojawi się kilka wierszy kodu dostosowanego do Twoich potrzeb)