Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48
Koszt wysyłki od: 3.00 EUR
Producent: ELKOS
ELKOS
Zobacz w innym wieku

Elkos Kernseife 3 x 100 g - Elkos specjalistyczne mydło w kostce. Doskonale do codziennej pielęgnacji, gospodarstwa domowego oraz do usuwania plam. Dobrze radzi z uporczywymi zabrudzeniami i plamami, usuwa nawet ciężkie plamy  po smaru. Bez trudu usunie zżółknięcia z kołnierzyków i mankietów. Jest delikatny dla skóry. Posiada delikatny perfumowany zapach.

Szare mydło, znane również jako mydło potażowe, jest tradycyjnym mydłem, które jest używane do różnych celów. Jest to rodzaj mydła, które jest wytwarzane w procesie przemytu popiołu z roślin, takich jak oleander, palma mydlana, lub innego źródła popiołu, przez tłuszcz zwierzęcy lub oleje roślinne. Oto kilka zastosowań szarego mydła:

  1. Mycie ciała: Szare mydło może być używane do mycia ciała. 

  2. Mycie włosów: Niektórzy ludzie używają szarego mydła do mycia włosów. 

  3. Pranie ubrań: Szare mydło może być również używane jako środek do prania ubrań. Jest skutecznym detergentem do prania ręcznego lub do prania tkanin w tradycyjny sposób.

  4. Mycie naczyń: W niektórych krajach szare mydło jest wykorzystywane do mycia naczyń i garnków. Ma właściwości myjące, które pomagają usuwać tłuszcz i zabrudzenia.

  5. Inne zastosowania: Ponieważ szare mydło jest naturalne i nie zawiera sztucznych substancji chemicznych, może być używane do różnych innych zastosowań, takich jak mycie rąk, mycie zwierząt domowych czy nawet jako składnik w domowych preparatach kosmetycznych.

Warto zaznaczyć, że skład i zastosowanie szarego mydła może się różnić w zależności od producenta i regionu, w którym jest używane. Jest to produkt tradycyjny o długiej historii i jest nadal popularny w wielu krajach.

  • PALMNIAN SODU, JĄDREN PALMOWY SODU, WODA, Gliceryna, KWAS Z JĄDRA PALMOWEGO, CHLOREK SODU, PERFUMY, ETIDRONian TETRASODU, CI 77891.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

napisz do nas
biuro@marjadin.pl

Zadzwoń do nas
+48 789129967

Kontakt telefoniczny
możliwy jest w godzinach
pon. - pt: 09.00 - 16:00

kontakt
...(tutaj pojawi się kilka wierszy kodu dostosowanego do Twoich potrzeb)