Wczytuję dane...
Zobacz w innym wieku

Persil Sensitive Gel 20wl - Persil Delikatny uniwersalny żel do prania ubrań dziecięcych oraz osób skłonnych do alergii z naturalnym mydłem i mleczkiem migdałowym. Innowacyjna formuła umożliwiające pranie już w temperaturze od 20'C do 95`C. 

Formuła skoncentrowana Persil Sensitiv bardzo wydajna i idealnie usuwająca ciężkie plamy na ubraniach dziecięcych i osób o wrażliwej skórze co zostało to potwierdzone testami dermatologicznymi, jak również certyfikatem wydanym przez Fundację Europejskiego Centrum Badań Alergii (ECARF).

Pojemność 1l, 20 prań.

WAŻNE: Produkt oryginalny niemiecki, przeznaczony na rynek niemiecki, z kodem kreskowym zaczynającym się na 4... Produkty importowane z Niemiec nie wszystkie są niemieckie, tam też sprzedają tańsze importowane produkty. Tańsze importowane produkty z kodem innym niż 4 z przodu są gorszej jakości. Sprzedajemy produkt który jest przedstawiony na zdjęciu.

Typ skóry

  • wrażliwa/e: 

    tak

Forma

  • żel: 

    tak

Dodatkowe informacje

  • uniwersalne: 

    tak

  • 5-15%: anionowe środki powierzchniowo czynne, {|5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło, fosfoniany, pozostałe składniki: aromaty, enzymy, konserwanty (benzizotiazolinony).

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

napisz do nas
biuro@marjadin.pl

Zadzwoń do nas
+48 696553351

Kontakt telefoniczny
możliwy jest w godzinach
pon. - pt: 09.00 - 16:00

kontakt
...(tutaj pojawi się kilka wierszy kodu dostosowanego do Twoich potrzeb)