Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 4 dni
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: HEITMANN
HEITMANN
Zobacz w innym wieku

Heitmann Power Entfarber Extra Stark 250 gr - Odbarwiacz firmy Heitmann usuwa przebarwienia ze wszystkich tkanin białych i kolorowych o trwałych kolorach – nawet z tkanin delikatnych, jak wełna i jedwab. Przywraca zszarzałym tkaninom olśniewającą biel. skuteczny we wszystkich temperaturach. Z aktywną formuła usuwania plam z tkanin białych i kolorowych, nawet z tkanin delikatnych jak wełna i jedwab. Chroni przed zafarbowaniem.
Przed użyciem środka należy sprawdzić trwałość kolorów prania kolorowego: rozpuścić 1/2 łyżeczki proszku w szklance gorącej wody i nawilżyć dokładnie tkaninę w niewidocznym miejscu. Odbarwiacz można stosować, jeżeli odcień koloru w testowanym miejscu: nie ulegnie zmianie podczas nakładania i czasie oddziaływania ok. 15 min. (nawet tymczasowo - należy obserwować!), po wypłukaniu i wysuszeniu odpowiada oryginalnemu kolorowi tkaniny.
Nie stosować odbarwiacza do tkanin syntetycznych ani z indantronem lub do przebarwień spowodowanych tym barwnikiem.
Przestrzegać wskazówek dotyczących pielęgnacji!

WAŻNE: Produkt  oryginalny Niemiecki, przeznaczony na rynek Niemiecki, z kodem kreskowym zaczynającym się na 4... Produkty importowane z Niemiec nie wszystkie są Niemieckie, tam też sprzedają tańsze importowane produkty.

Forma

  • proszek: 

    tak

Dodatkowe informacje

  • odplamiacze: 

    tak

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

napisz do nas
biuro@marjadin.pl

Zadzwoń do nas
+48 696553351

Kontakt telefoniczny
możliwy jest w godzinach
pon. - pt: 09.00 - 16:00

kontakt
...(tutaj pojawi się kilka wierszy kodu dostosowanego do Twoich potrzeb)