Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 4 dni
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: HEITMANN
HEITMANN
Zobacz w innym wieku

Heitmann Kalt Entfarber 100g – Oryginalny Niemiecki odbarwiacz w proszku, do odbarwiania na zimno w temperaturze 20 stopni, dla tkanin delikatnych. Z aktywną formuła usuwania plam z tkanin białych i kolorowych. Chroni przed zafarbowaniem. Odbarwiacz firmy Heitmann usuwa przebarwienia ze wszystkich tkanin białych i kolorowych o trwałych kolorach. Skuteczny przy temperaturze 20 stopni.

Przed użyciem środka należy sprawdzić trwałość kolorów prania kolorowego: rozpuścić 1/2 łyżeczki proszku w szklance gorącej wody i nawilżyć dokładnie tkaninę w niewidocznym miejscu. Odbarwiacz można stosować, jeżeli odcień koloru w testowanym miejscu: nie ulegnie zmianie podczas nakładania i czasie oddziaływania ok. 15 min. (nawet tymczasowo - należy obserwować!), po wypłukaniu i wysuszeniu odpowiada oryginalnemu kolorowi tkaniny.
Nie stosować odbarwiacza do tkanin syntetycznych ani z indantronem lub do przebarwień spowodowanych tym barwnikiem.
Przestrzegać wskazówek dotyczących pielęgnacji! Waga 100g.

Zastosowanie:

Do wiadra z 6 litrami zimnej wody wrzucić detergent i wymieszać drewnianą łyżką do całkowitego rozpuszczenia. Wrzucić pranie(maksymalnie 1,5 kg) i pozostawić na 24 godziny. Przepłukać pranie i wywiesić. 

W razie mocnych przebarwień, należy stosować 2 opakowania detergentu.

WAŻNE: Produkt  oryginalny Niemiecki, przeznaczony na rynek Niemiecki, z kodem kreskowym zaczynającym się na 4... Produkty importowane z Niemiec nie wszystkie są Niemieckie, tam też sprzedają tańsze importowane produkty.

Forma

  • proszek: 

    tak

Dodatkowe informacje

  • odplamiacze: 

    tak

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

napisz do nas
biuro@marjadin.pl

Zadzwoń do nas
+48 696553351

Kontakt telefoniczny
możliwy jest w godzinach
pon. - pt: 09.00 - 16:00

kontakt
...(tutaj pojawi się kilka wierszy kodu dostosowanego do Twoich potrzeb)