Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: HEITMANN
HEITMANN
Zobacz w innym wieku

Heitmann Heiss Entfarber 75g – Odbarwiacz firmy Heitmann usuwa przebarwienia ze wszystkich tkanin białych i kolorowych o trwałych kolorach. Skuteczny przy "gotowaniu" prania w wiadrze.

Przed użyciem środka należy sprawdzić trwałość kolorów prania kolorowego: rozpuścić 1/2 łyżeczki proszku w szklance gorącej wody i nawilżyć dokładnie tkaninę w niewidocznym miejscu. Odbarwiacz można stosować, jeżeli odcień koloru w testowanym miejscu nie ulegnie zmianie podczas nakładania i czasie oddziaływania ok. 15 min. (nawet tymczasowo - należy obserwować!), po wypłukaniu i wysuszeniu odpowiada oryginalnemu kolorowi tkaniny.
Nie stosować odbarwiacza do tkanin syntetycznych ani z indantronem lub do przebarwień spowodowanych tym barwnikiem.
Przestrzegać wskazówek dotyczących pielęgnacji.

Oryginalny niemiecki odplamiacz w proszku, do odplamiania na gorąco od 60 do 95 stopni (gotowanie). Z aktywną formuła usuwania plam z tkanin białych i kolorowych. Chroni przed zafarbowaniem.

Waga 75 g.

Do wiadra z 6 litrami wody (4 L wrzątku 2 L zimnej) wrzucić detergent i wymieszać drewnianą łyżką do całkowitego rozpuszczenia. Wrzucić pranie (maksymalnie 1,5 kg) i gotować: w 60 stopniach 1 godzinę, przy 95 stopniach 10 minut. Przepłukać pranie i wywiesić.

WAŻNE: Produkt oryginalny niemiecki, przeznaczony na rynek niemiecki, z kodem kreskowym zaczynającym się na 4... Produkty importowane z Niemiec nie wszystkie są niemieckie, tam też sprzedają tańsze importowane produkty.

Forma

  • proszek: 

    tak

Dodatkowe informacje

  • odplamiacze: 

    tak

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

napisz do nas
biuro@marjadin.pl

Zadzwoń do nas
+48 696553351

Kontakt telefoniczny
możliwy jest w godzinach
pon. - pt: 09.00 - 16:00

kontakt
...(tutaj pojawi się kilka wierszy kodu dostosowanego do Twoich potrzeb)