Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: HEITMANN
HEITMANN
Zobacz w innym wieku

Oryginalny Niemiecki wybielacz firan i zasłon. Specjalna sól zapachowa usuwa zabrudzenia, szare zacieki, zażółcenia, nalot z nikotyny i nadaję świeży i przyjemny zapach.

Zawartość opakowania 5 saszetek po 50g każda.

Heitmann Gardinen Frisch & Weiss 5 x 50g – PRZENIKA W GŁĄB WŁÓKIEN, WIĄ ŻĄC CZĄSTECZKI BRUDU
Produkt ten sprawia, że uniwersalny środek piorący zmienia się w skuteczny środek do prania firan. Formuła aktywnego tlenu usuwa zabrudzenia charakterystyczne dla firan, które są następnie wypłukiwane z ługiem piorącym. Rezultat: czyste firany o świężym zapachu!
Proste zastosowanie: Preparat przeznaczony do białych firan nadających się do prania. Nie stosować do firan z wełny i jedwabiu. HEITMANN FIRANY FRISCH & WEISS są bezpieczne również dla firan kolorowych.
Dodać zawartość jednej saszetki do środka piorącego do prania głównego.
Duże firany namaczać i prać ręcznie w wannie, dodając do wody również zawartość jednej saszetki.
Nie stosować produktu bezpośrednio na tkaninę.
Przestrzegać wskazówek producenta dotyczących pielęgnacji firan.
STOSOWANIE :  Włożyć do pralki maksymalnie 3 kg tkanin kolorowych. Do szuflady na środek do prania wlać cały odbarwiacz. Nie dodawać proszku do prania ani zmiękczaczy. Wybrać program do tkanin kolorowych 30, 40 lub 60° C bez prania wstępnego i trybu oszczędnościowego. Zawsze ustawiać temperaturę maksymalna podana na metce. Włączyć pralkę i wykonać kompletny program ze wszystkimi płukaniami i wirowaniami. Pranie dodatkowe nie jest konieczne. Powtórzenie całej procedury zapewnia lepsze efekty. Dlatego w przypadku silnych i starych przebarwień konieczne może być ponowne zastosowanie odbarwiacza.

WAŻNE: Produkt  oryginalny Niemiecki, przeznaczony na rynek Niemiecki, z kodem kreskowym zaczynającym się na 4... Produkty importowane z Niemiec nie wszystkie są Niemieckie, tam też sprzedają tańsze importowane produkty.

Forma

  • proszek: 

    tak

Dodatkowe informacje

  • odplamiacze: 

    tak

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

napisz do nas
biuro@marjadin.pl

Zadzwoń do nas
+48 696553351

Kontakt telefoniczny
możliwy jest w godzinach
pon. - pt: 09.00 - 16:00

kontakt
...(tutaj pojawi się kilka wierszy kodu dostosowanego do Twoich potrzeb)