Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: HEITMANN
HEITMANN
Zobacz w innym wieku

Oryginalny Niemiecki odplamiacz odbarwiacz w płynie, skuteczny we wszystkich temperaturach. Z aktywną formuła usuwania plam z tkanin białych i kolorowych. Chroni przed zafarbowaniem. Przebarwienia znikają, kolory pozostają.

Pojemność 150 ml.

Heitmann Buntwasche Entfarber 150 ml* – Przebarwienia na tkaninach kolorowych należy usuwać delikatnie, aby zachować pierwotne kolory. Zwykłe odbarwiacze, które niszczą barwniki, doskonale nadają się do tkanin białych, jednak nie sprawdzają się w przypadku tkanin kolorowych, ponieważ naruszają także oryginalne kolory. Ten odbarwiacz do tkanin kolorowych działa efektywnie i delikatnie dzięki nowatorskiej metodzie: cząsteczki przebarwień na powierzchni tkaniny są otaczane kapsułkami, rozpuszczane i wypłukiwane. Oryginalne kolory tkaniny zostają zachowane. Nie stosować do tkanin syntetycznych.
STOSOWANIE :  Włożyć do pralki maksymalnie 3 kg tkanin kolorowych. Do szuflady na środek do prania wlać cały odbarwiacz. Nie dodawać proszku do prania ani zmiękczaczy. Wybrać program do tkanin kolorowych 30, 40 lub 60° C bez prania wstępnego i trybu oszczędnościowego. Zawsze ustawiać temperaturę maksymalna podana na metce. Włączyć pralkę i wykonać kompletny program ze wszystkimi płukaniami i wirowaniami. Pranie dodatkowe nie jest konieczne. Powtórzenie całej procedury zapewnia lepsze efekty. Dlatego w przypadku silnych i starych przebarwień konieczne może być ponowne zastosowanie odbarwiacza.

WAŻNE: Produkt  oryginalny Niemiecki, przeznaczony na rynek Niemiecki, z kodem kreskowym zaczynającym się na 4... Produkty importowane z Niemiec nie wszystkie są Niemieckie, tam też sprzedają tańsze importowane produkty.

Forma

  • proszek: 

    tak

Dodatkowe informacje

  • odplamiacze: 

    tak

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

napisz do nas
biuro@marjadin.pl

Zadzwoń do nas
+48 696553351

Kontakt telefoniczny
możliwy jest w godzinach
pon. - pt: 09.00 - 16:00

kontakt
...(tutaj pojawi się kilka wierszy kodu dostosowanego do Twoich potrzeb)