Bitte warten...
Lieferzeit: 48
Versandkosten: keine. EUR
Hersteller: Persil
Persil
Zobacz w innym wieku

Persil Discs Duo Caps Uniwersal 48sz - Persil skoncentrowane unikalne żelowe uniwersalne kapsułki do prania  ubrań i różnych tkanin, utrzymujący kolor i zapobiegający blaknięciu. Pranie już od 20 i do 95 stopni. Nowy Persil łączy w sobie formułę proszku i kapsułek odplamiających, pozwalając na doskonałe usuwanie zabrudzeń i chroni przed mechaceniem. Innowacyjna formuła zapewnia doskonałą jakość prania, dzięki większej niż dotąd zawartości składników aktywnych w procesie prania.

Wygoda jest jednym z kluczowych elementów nowoczesnego stylu życia. Właśnie dlatego, Persil opracował nowy produkt ułatwiający pranie - kapsułkę o unikalnym kształcie i silnym działaniu. Kapsułka do prania Persil, z odmierzoną porcją środka piorącego, zawiera idealnie skoncentrowaną formułę środka do prania, będącą kombinacją enzymu odplamiającego w płynie i aktywatora blasku, które zapewniają perfekcyjną czystość ubrań.

Opakowanie zawiera 48 kapsulek do prania

WAŻNE: Produkt oryginalny niemiecki, przeznaczony na rynek niemiecki, z kodem kreskowym zaczynającym się na 4... Produkty importowane z Niemiec nie wszystkie są niemieckie, tam też sprzedają tańsze importowane produkty. Tańsze importowane produkty z kodem innym niż 4 z przodu są gorszej jakości. Sprzedajemy produkt który jest przedstawiony na zdjeciu.

Produkte die wir empfehlen
Kunden, die diesen Artikel gekauft haben, kauften auch...

napisz do nas
biuro@marjadin.pl

Zadzwoń do nas
+48 789129967

Kontakt telefoniczny
możliwy jest w godzinach
pon. - pt: 09.00 - 16:00

kontakt
...(tutaj pojawi się kilka wierszy kodu dostosowanego do Twoich potrzeb)