Bitte warten...
Lieferzeit: 48
Versandkosten: keine. EUR
Hersteller: Persil
Persil
Zobacz w innym wieku

Persil Megaperls Universal 23wl - Persil uniwersalny proszek do prania persil megaperls z innowacyjną formułą umożliwiająca pranie już w temperaturze od 20 do 95 stopni. Wydajność proszku od 23 prań w zależności od dawkowania i zabrudzeń. Doskonale usuwa plamy po takich trudnych zabrudzeniach jak smar, tłuszcz, usuwa plamy z ścierek kuchennych. Świeży miły i przyjemny zapach.

Formuła skoncentrowana proszku do prania Persil megaperls bardzo wydajna i idealnie usuwająca ciężkie plamy. Innowacyjna formuła zapewnia promienistą czystość tkanin i ochronę kolorów, zwalczając wszelkie zanieczyszczania. Persil skutecznie usuwa zabrudzenia z tłuszczu, owoców, kawy, herbaty czy wina nadając praniu świeży, przyjemny zapach. Proszek chroni kolory, przywraca świeżość barw oraz zapobiega farbowaniu podczas prania. Persil jest przyjacielem Twojej pralki, gdyż zawiera substancję chroniącą przed osadzaniem złośliwego kamienia. Korzystając z tego środka zyskujesz czyste, świeże pranie, ale również oszczędzasz czas i pieniądze. Persil działa już w temperaturze 20°C i efektywnie pierze nawet na krótkich programach.

Opakowanie na minimum 23 prania w zależności od zabrudzeń.

WAŻNE: Produkt oryginalny niemiecki, przeznaczony na rynek niemiecki, z kodem kreskowym zaczynającym się na 4... Produkty importowane z Niemiec nie wszystkie są niemieckie, tam też sprzedają tańsze importowane produkty. Tańsze importowane produkty z kodem innym niż 4 z przodu są gorszej jakości. Sprzedajemy produkt który jest przedstawiony na zdjeciu.

Produkte die wir empfehlen
Kunden, die diesen Artikel gekauft haben, kauften auch...

napisz do nas
biuro@marjadin.pl

Zadzwoń do nas
+48 789129967

Kontakt telefoniczny
możliwy jest w godzinach
pon. - pt: 09.00 - 16:00

kontakt
...(tutaj pojawi się kilka wierszy kodu dostosowanego do Twoich potrzeb)