Bitte warten...
Lieferzeit: 48 Stunden
Versandkosten: keine. EUR
Hersteller: Frosch
Frosch
Zobacz w innym wieku
Frosch Citrus Waschmittel 1,8L 24p - Frosch oryginalny niemiecki żel do prania ubrań białych. Zawiera sól kwasu cytrynowego, dzięki czemu usuwa nawet uporczywe plamy już od 30ºC i przywraca tkaninom śnieżny odcień bieli. Pozostawia świeży, cytrynowy zapach. Produkt niemiecki, przeznaczony na niemiecki rynek. Do prania zarówno ręcznego jak i w pralkach.
Idealny produkt do gospodarstw korzystających z ekologicznego szamba.

- wypłukuje brud

- usuwa nieprzyjemne zapachy

- pozostawia tkaninę czystą

- nadaje przyjemny i świeży zapach

- usuwa plamy z owoców, trawy, herbaty, kawy i wina

- zapewnia długotrwałą ochronę kolorów

- zapobiega przefarbowaniu tkanin

- zmiękcza wodę

- chroni pralkę

Dzięki płynnej, żelowej konsystencji środek ma lepsze działanie, zwłaszcza w niskich temperaturach – żel rozpuszcza się w wodzie łatwiej niż proszek i lepiej się wypłukuje. Substancje czynne ulegają biodegradacji.
Pojemność 1,8 L, 24 prania.
Frosch to uniwersalne środki czystości na bazie naturalnych składników. Od prawie 30 lat produkty tej marki są sprzedawane na terenie całej Europy i zyskały zaufanie klientów, gdyż są wydajne, efektywne, chronią skórę dłoni i pozostawiają świeży zapach czystości. To marka naturalna, wygodna w użyciu, o przemyślanej kompozycji i sympatycznym wizerunku. Wszystkie ich produkty ulegają w wysokim stopniu biodegradacji. Frosch to gwarancja skutecznego czyszczenia w zgodzie z naturą.

WAŻNE: Produkt oryginalny niemiecki, przeznaczony na rynek niemiecki, z kodem kreskowym zaczynającym się na 4... Produkty importowane z Niemiec nie wszystkie są niemieckie, tam też sprzedają tańsze importowane produkty.

Produkte die wir empfehlen
Kunden, die diesen Artikel gekauft haben, kauften auch...

napisz do nas
biuro@marjadin.pl

Zadzwoń do nas
+48 789129967

Kontakt telefoniczny
możliwy jest w godzinach
pon. - pt: 09.00 - 16:00

kontakt
...(tutaj pojawi się kilka wierszy kodu dostosowanego do Twoich potrzeb)