Bitte warten...
Lieferzeit: 48 Stunden
Versandkosten: keine. EUR
Hersteller: Frosch
Frosch
Zobacz w innym wieku

Frosch Essig Reiniger 1 L - Silny środek usuwający kamień. Jego składniki ulegają biodegradacji. Produkt niemiecki, przeznaczony na ten rynek. Środek o silnym działaniu zawierający ocet - biologicznie aktywny składnik, który od lat znajdował zastosowanie w gospodarstwie domowym, i który w naturalny sposób usuwa kamień, plamy po wodzie i mydle, likwiduje tłuste zanieczyszczenia, neutralizuje nieprzyjemne zapachy, Produkt przeznaczony jest do czyszczenia zarówno urządzeń jak i wszystkich powierzchni w kuchniach, łazienkach ,toaletach.

Uwaga: środka nie należy stosować na powierzchniach wrażliwych na działanie kwasów, takich jak: marmur, lastryko, niektóre emalie. W razie wątpliwości wypróbować w niewidocznym miejscu. Czyszczone powierzchnie należy dokładnie spłukać wodą. Substancje czynne ulegają biodegradacji.

Pojemność 1 L.

WAŻNE: Produkt oryginalny niemiecki, przeznaczony na rynek niemiecki, z kodem kreskowym zaczynającym się na 4... Produkty importowane z Niemiec nie wszystkie są niemieckie, tam też sprzedają tańsze importowane produkty.

Produkte die wir empfehlen
Kunden, die diesen Artikel gekauft haben, kauften auch...

napisz do nas
biuro@marjadin.pl

Zadzwoń do nas
+48 789129967

Kontakt telefoniczny
możliwy jest w godzinach
pon. - pt: 09.00 - 16:00

kontakt
...(tutaj pojawi się kilka wierszy kodu dostosowanego do Twoich potrzeb)