Bitte warten...
Lieferzeit: 48 Stunden
Versandkosten: keine. EUR
Hersteller: Ajax
Ajax
Zobacz w innym wieku

Ajax Fete des fleurs 24h 1L - Uniwersalny płyn do podłogi Ajax o zniewalającym zapachu konwaliowym. Doskonały płyn przeznaczony do mycia i wszelkich rodzajów podłóg. Wyjątkowy skład z naturalnych składników doskonale myje a zarazem konserwuje i dba o podłogi. Trwały zapach utrzymuje się nawet ponad 24 godziny. Pojemność 1l.

Doskonały płyn przeznaczony do mycia wszelkich rodzaji podłóg Wyjątkowy skład z naturalnych składników doskonale myje a zarazem konserwuje i dba o podłogi.  Maksymalny efekt i minimalny wysiłek! Skorzystaj z wiedzy Ajaxa dzięki naszemu płynowi do mycia podłóg:

• Maksymalny efekt: usuwa cały brud, także zaschnięty, dla idealnej czystości i blasku

• Minimalny wysiłek: nie ma potrzeby szorowania i spłukiwania Rezultat: lśniące czystością powierzchnie wspaniały zapach konwaliowy! Siła Ajax: aktywna formuła w łagodny sposób usuwająca brud z wszelkich powierzchni podłogowych.

Bardzo wydajny wystarczy wlać 2 nakrętki płynu na 5 litrów wody. Doskonały i szybki sposób na utrzymanie czystości w domu a jednocześnie idealne rozwiązanie aby utrzymać twoich podłóg w idealnym stanie.

Produkte die wir empfehlen
Kunden, die diesen Artikel gekauft haben, kauften auch...

napisz do nas
biuro@marjadin.pl

Zadzwoń do nas
+48 789129967

Kontakt telefoniczny
możliwy jest w godzinach
pon. - pt: 09.00 - 16:00

kontakt
...(tutaj pojawi się kilka wierszy kodu dostosowanego do Twoich potrzeb)