Bitte warten...
Lieferzeit: 48
Versandkosten: keine. EUR
Hersteller: aQualine
aQualine
Zobacz w innym wieku

Aqualine Scheuerschwämme 4 szt. - Bardzo wygodne i uniwersalne gąbki do mycia i czyszczenia różnych powierzchni zarówno w domu, kuchni, łazience, WC jak i ogrodzie do powierchni gładkich i porowatych - znanej na całym świecie w tej branży marki aQualine. Opakowanie zawiera 4 sztuki gąbek: 2 gądki z wiskozą a z drugiej strony twardą powierzchnią(zielona) do szorowania przypalonych i bardzo zabrudzonych powierzchni, 2 gąbki z wiskozą i twardą powierzchnią(białą) do mycia badziej delikatnych powierzchni. Jest praktyczna i wszechstronna, bardzo chłonna. Gąbka nadaje się do czyszczenia na mokro. Można nią myć również meble, okna, a także zmywać naczynia. Jest niezawodna w czyszczeniu nawet najmniejszych zakamarków. Gąbkę mozna prać w pralce w temperaturze do 60 stopni. 

Opakowanie zawiera 4 szt gabek. Wymiary jednej gąbki: 10x7x2 cm.

Towar spełnia największe wymogy bezpieczeństwa - wyprodukowano w Niemczech na Niemiecki rynek(nie chiny), bez żadnych substancij szkodliwych dla zdrowia. 

WAŻNE: Nie sprzedajemy podrób i tanich Chińskich zamienników znanych firm, cenimy sobie dobre samopoczucie i zdrowie konsumenta.

Produkte die wir empfehlen
Kunden, die diesen Artikel gekauft haben, kauften auch...

napisz do nas
biuro@marjadin.pl

Zadzwoń do nas
+48 789129967

Kontakt telefoniczny
możliwy jest w godzinach
pon. - pt: 09.00 - 16:00

kontakt
...(tutaj pojawi się kilka wierszy kodu dostosowanego do Twoich potrzeb)