Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 4 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Difrax
Difrax

Inne smaki Kup cały komplet !

Zobacz w innym wieku

NIEPOWTARZALNE SMOCZKI DIFRAX - SMOCZKI KTÓRE WYRÓŻNIAJĄ!

Difrax  799T06 - smoczek uspokajający dental anatomiczny Difrax, średnia tarcza i średnia silikonowa końcówka. Stymuluje prawidłowy rozwój podniebienia, mięśni języka i szczęki. Zaokrąglona końcówka dotyka podniebienia, a część płaska leży na języku. Smoczki są łatwo rozpoznawalne dzięki ich unikalnej tarczy w kształcie motylka oraz bardzo ciekawym wzorom. Difrax we współpracy z zespołem medycznym opracował aż 5 rozmiarów. Zmienia się nie tylko silikonowa końcówka, ale także wielkość tarczy smoczka tak, aby idealnie dopasować się do zmieniającej się buzi dziecka.

Tarcza smoczka w kształcie motylka nie zasłania noska dziecka i umożliwia swobodne oddychanie. Dzięki tak zaprojektowanej tarczy smoczek ma bardzo małą powierzchnię, która styka się ze skórą, co zapobiega podrażnieniom. Otwory wentylacyjne zapewniają odpowiedni dopływ powietrza i chronią przed podrażnieniami delikatną skórę dziecka.

Dziecko, które śpi ze smoczkiem, z mniejszym prawdopodobieństwem obróci się na brzuszek, co może wpłynąć na zmniejszenie ryzyka wystąpienia śmierci łóżeczkowej.

Nie zawiera bisfenolu A (BPA). Smoczek spełnia wymagania normy europejskiej EN-1400. Specjalnie zaprojektowany dla noworodków do 6 miesiąca życia.

Wiek: Noworodki do 6 miesiąca
Płeć: Dziewczynki, chłopczyki
Model: Dental anatomiczny
Kolor: Przezroczysty, zielony w zwierzaki
Materiał: silikon bez BPA
Numer artykułu 799T06

*Wszystkie dane opierają się na ankiecie konsumenckiej, Grudzień 2014

Już od prawie 50 lat rodzinna firma zlokalizowana w Holandii dostarcza doskonałych, funkcjonalnych i przede wszystkim bezpiecznych produktów dla dzieci i niemowląt. Produkty tworzą w oparciu o badania medyczne realizowane przy wsparciu zespołu medycznego, w skład którego wchodzą pediatrzy, dentyści, logopedzi oraz doradca laktacyjny. Dysponują również panelem konsumenckim, informującym o potrzebach rodziców, w oparciu o które tworzone są nowe produkty. Ich pasją jest tworzenie produktów dla nowoczesnych i odpowiedzialnych rodziców, aby sprawić by ich dzieci były szczęśliwe.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

napisz do nas
biuro@marjadin.pl

Zadzwoń do nas
+48 696553351

Kontakt telefoniczny
możliwy jest w godzinach
pon. - pt: 09.00 - 16:00

kontakt
...(tutaj pojawi się kilka wierszy kodu dostosowanego do Twoich potrzeb)