Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 4 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Difrax
Difrax

Inne smaki Kup cały komplet !

Zobacz w innym wieku

NIEPOWTARZALNE SMOCZKI DIFRAX - SMOCZKI KTÓRE WYRÓŻNIAJĄ!

Difrax  799B01N - smoczek uspokajający dental anatomiczny Difrax, średnia tarcza i średnia silikonowa końcówka. Stymuluje prawidłowy rozwój podniebienia, mięśni języka i szczęki. Zaokrąglona końcówka dotyka podniebienia, a część płaska leży na języku. Smoczki są łatwo rozpoznawalne dzięki ich unikalnej tarczy w kształcie motylka oraz bardzo ciekawym wzorom. Difrax we współpracy z zespołem medycznym opracował aż 5 rozmiarów. Zmienia się nie tylko silikonowa końcówka, ale także wielkość tarczy smoczka tak, aby idealnie dopasować się do zmieniającej się buzi dziecka.


Tarcza smoczka w kształcie motylka nie zasłania noska dziecka i umożliwia swobodne oddychanie. Dzięki tak zaprojektowanej tarczy smoczek ma bardzo małą powierzchnię, która styka się ze skórą, co zapobiega podrażnieniom. Otwory wentylacyjne zapewniają odpowiedni dopływ powietrza i chronią przed podrażnieniami delikatną skórę dziecka.

Nie zawiera bisfenolu A (BPA). Smoczek spełnia wymagania normy europejskiej EN-1400. Specjalnie zaprojektowany dla noworodków do 6 miesiąca życia.

Dziecko, które śpi ze smoczkiem, z mniejszym prawdopodobieństwem obróci się na brzuszek, co może wpłynąć na zmniejszenie ryzyka wystąpienia śmierci łóżeczkowej.

Wiek: Noworodki do 6 miesiąca
Płeć: Chłopczyki
Model: Dental anatomiczny
Kolor: Niebieski, granatowy z kotwicą
Materiał: silikon bez BPA
Numer artykułu 799B01N

*Wszystkie dane opierają się na ankiecie konsumenckiej zorganizowanej przez MamaenZa, Grudzień 2014
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

napisz do nas
biuro@marjadin.pl

Zadzwoń do nas
+48 696553351

Kontakt telefoniczny
możliwy jest w godzinach
pon. - pt: 09.00 - 16:00

kontakt
...(tutaj pojawi się kilka wierszy kodu dostosowanego do Twoich potrzeb)