Bitte warten...
Lieferzeit: 48
Versandkosten: keine. EUR
Hersteller: Elmex Aronal
Elmex Aronal
Zobacz w innym wieku

Elmex Kinder Zahnpasta 50 ml - Pasta do zębów Elmex dla dzieci 0-6 lat, została opracowana specjalnie do czyszczenia i pielęgnacji zębów mlecznych. Może być stosowana od pierwszego ząbka mlecznego do pojawienia się pierwszych zębów stałych. Pasty do zębów dla dorosłych często mają zbyt mocny smak dla małych dzieci. Dlatego pasta do zębów Elmex dla dzieci 0-6 lat ma łagodny smak, aby zachęcić dzieci do mycia zębów. Pasta wyprodukowana Na rynek Niemiecki. W składzie jest Cocamidopropyl Betaine Obecność Cocamidopropyl Betaine wpływa na skuteczne i delikatne oczyszczanie. W kosmetyce, składnik ten często jest stosowany razem z innymi substancjami powierzchniowo-czynnymi tj. SLS. Ma to na celu łagodzenie ich właściwości drażniących.

Od pojawienia się pierwszego ząbka mlecznego do drugich urodzin zęby mleczne powinny być czyszczone raz dziennie pastą do zębów Elmex dla dzieci 0-6 lat, później zaś dwa razy dziennie. Małe dzieci używają do czyszczenia zębów specjalnej szczoteczki treningowej. Powinny używać pasty do zębów w ilości mniej więcej równej wielkości ziarnka grochu.

Zapobiega próchnicy zębów mlecznych, mniejsza zawartość fluorku(500ppm.), smak lubiany przez dzieci bez aromatu owocowego, nie zachęca do połykania pasty.

Towar wyprodukowano na rynek niemiecki. Długa data ważności/Towar w ciągłej sprzedaży.

Produkte die wir empfehlen
Kunden, die diesen Artikel gekauft haben, kauften auch...

napisz do nas
biuro@marjadin.pl

Zadzwoń do nas
+48 789129967

Kontakt telefoniczny
możliwy jest w godzinach
pon. - pt: 09.00 - 16:00

kontakt
...(tutaj pojawi się kilka wierszy kodu dostosowanego do Twoich potrzeb)