Bitte warten...
Lieferzeit: 48 Stunden
Versandkosten: keine. EUR
Hersteller: Vionell
Vionell

andere Geschmacksrichtungen Kup cały komplet !

Zobacz w innym wieku

Vionell Intim-Hydro-Gel 30 ml - Vionell żel do nawilżania okolic intymnych wyrób medyczny chroniący i pielęgnujący skórę. Neutralny dla intymnej flory bakteryjnej. Testowany dermatologicznie. Produkt renomowanej niemieckiej firmy.

Suchość pochwy, często powoduje nagle występujące skargi i podrażnienia w okolicy narządów płciowych, jak otarcia lub pieczenie, bolesne współżycie seksualne. Skład żelu jest z wyłączne rozpuszczalnych w wodzie kompozycji z fizjologicznym pH poprawia elastyczność błony śluzowej pochwy i zapobiega powstaniu nowych otarć.

Sposób działania intymnej Hydro Gel

Ponad 50% kobiet dotkniętych suchością i podrażnieniem w okolicy narządów płciowych, niezależnie od wieku i etapu życia.

W szczególności występuje w okresie przekwitania i w okresie ciąży, w tym objawów w wyniku naturalnej migracji metabolizmu hormonów. Wiąże się to również drugi najczęściej problem kobiet aktywnych seksualnie. Najczęstszą przyczyną jest zmniejszenie naturalnego nawilżenia pochwy (suchość) ze względu na zmiany w równowadze hormonalnej, w drugim etapie miesiączkowego lub menopauzy. Jednakże, istnieje jeszcze wiele innych czynników, które mogą powodować takie objawy:

Stosowanie środków antykoncepcyjnych lub innych leków, mydło lub tamponów

Stres, zmęczenie

Ciąża i poród

Wraz ze spadkiem poziomu estrogenów, zmiany zachodzą w okolicy narządów płciowych na błony śluzowe intymnych tracą elastyczność, stają się wrażliwe i suche. Podrażnienie narządów płciowych może wewnętrznie, zewnętrznie lub występują jednocześnie. Swędzenie, ucisk, pieczenie lub inne podrażnienia mogą pogorszyć stan tarcia lub kontaktu z odzieżą, wilgotnych wkładki higieniczne i podpaski.

Wiele kobiet zauważają problem kiedy stosunek seksualny jest nieprzyjemny, a nawet bolesny. Oprócz tych bolesnych doświadczeń, to może mieć wpływ na podrażnienie ogólnie dobre samopoczucie i pewność siebie. Żel vionell może łatwo i skutecznie wyleczyć te dolegliwości, bez recepty. 

Produkte die wir empfehlen
Kunden, die diesen Artikel gekauft haben, kauften auch...

napisz do nas
biuro@marjadin.pl

Zadzwoń do nas
+48 789129967

Kontakt telefoniczny
możliwy jest w godzinach
pon. - pt: 09.00 - 16:00

kontakt
...(tutaj pojawi się kilka wierszy kodu dostosowanego do Twoich potrzeb)