Bitte warten...
Lieferzeit: 48 Stunden
Versandkosten: keine. EUR
Hersteller: Balea
Balea
Zobacz w innym wieku

Balea Deo Glamorous Moment 150ml - Balea perfumowany dezodorant w sprayu ochrona dezodorantu w sprayu łączy się z kwiatowym orientalnym zapachem urzekających perfum. Wegańska formuła łączy kwiatowe niuanse z orientalnymi nutami i zapewnia długotrwały zapach na całym ciele. Ponadto spray nie pozostawia białych śladów i zapewnia optymalną ochronę dezodorantu. Receptura bez mikroplastików i rozpuszczalnych w wodzie, czysto syntetycznych polimerów.

Bez dodatku Aluminium(chlorek glinu), Bez soli glinu, bez barwników, bez konserwantów, bez parabenów, bez parafin/olejów mineralnych, bez oleju/bez tłuszczu, wegańskie

Odpowiedni dla każdego typu skóry

Przebadany dermatologicznie

WAŻNE: Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem może wybuchnąć po podgrzaniu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury powyżej 50°C. Nie przekłuwać ani nie spalać, także po zużyciu. Trzymać z dala od źródeł ciepła, iskier, płomieni i innych źródeł zapłonu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Używać wyłącznie zgodnie z przeznaczeniem. Tylko puste puszki wyrzucać do pojemników na surowce wtórne. Przy braku właściwej wentylacji możliwe jest powstanie mieszanek wybuchowych. Nie rozpylać w oczy. Nie wdychać rozpylonej cieczy.

Produkte die wir empfehlen
Kunden, die diesen Artikel gekauft haben, kauften auch...

napisz do nas
biuro@marjadin.pl

Zadzwoń do nas
+48 789129967

Kontakt telefoniczny
możliwy jest w godzinach
pon. - pt: 09.00 - 16:00

kontakt
...(tutaj pojawi się kilka wierszy kodu dostosowanego do Twoich potrzeb)