Bitte warten...
Lieferzeit: 48 Stunden
Versandkosten: keine. EUR
Hersteller: Balea
Balea
Zobacz w innym wieku

Balea Deodorant 5in1 Protection 200ml - Skuteczny dezodorant do ciała o świeżym owocowo-kwiatowym zapachu. Zapewnia świeżość i ochronę przez 48 godzin. Antyperspirant w sprayu Balea 5w1 Protection zapewnia bezpieczeństwo i wszechstronne uczucie zadbanej skóry pod pachami. Spray nie pozostawia białych śladów ani żółtych plam na odzieży. Skuteczna ochrona utrzymuje się aż do 48 godzin. Dzięki temu dezodorant jest idealnym towarzyszem na cały dzień.

Bez dodatku aluminium (chlorek glinu), Bez alkoholu, bez barwników, bez parabenów, bez parafin/olejów mineralnych, wegańskie

Odpowiedni dla każdego typu skóry

Przebadany dermatologicznie

WAŻNE: Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem może wybuchnąć po podgrzaniu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury powyżej 50°C. Nie przekłuwać ani nie spalać, także po zużyciu. Trzymać z dala od źródeł ciepła, iskier, płomieni i innych źródeł zapłonu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Używać wyłącznie zgodnie z przeznaczeniem. Tylko puste puszki wyrzucać do pojemników na surowce wtórne. Przy braku właściwej wentylacji możliwe jest powstanie mieszanek wybuchowych. Nie rozpylać w oczy. Nie wdychać rozpylonej cieczy.

Produkte die wir empfehlen
Kunden, die diesen Artikel gekauft haben, kauften auch...

napisz do nas
biuro@marjadin.pl

Zadzwoń do nas
+48 789129967

Kontakt telefoniczny
możliwy jest w godzinach
pon. - pt: 09.00 - 16:00

kontakt
...(tutaj pojawi się kilka wierszy kodu dostosowanego do Twoich potrzeb)