Bitte warten...
Lieferzeit: 48
Versandkosten: keine. EUR
Hersteller: Humana
Humana
Zobacz w innym wieku

Humana SL expert 600g - Humana Niemiecki bezmleczny preparat sojowy dla niemowląt od urodzenia może być stosowane jako jedyny pokarm lub uzupełnianie posiłków. Sojowy preparat jest dopasowane do szczególnych potrzeb żywieniowych niemowląt z nietolerancją białka mleka krowiego, fruktozy, laktozy i sacharozy - wspiera ich zdrowy rozwój. Wyprodukowany na Niemiecki rynek. W Niemczech Numer 1 od 30 lat , jako mleko bez laktozy SL. 

HUMANA SL MLEKO DO POSTĘPOWANIA DIETETYCZNEGO W NIETOLERANCJI MLEKA KROWIEGO, NIETOLERANCJI LAKTOZY, GALAKTOZEMII LUB ALERGII NA BIAŁKO MLEKA KROWIEGO

  • Bezmleczna formuła z białkiem roślinnym dla niemowląt i dzieci, które nie tolerują mleka krowiego.
  • Nie zawiera białka mleka krowiego a jest na bazie białka sojowego, dlatego nadaje się na alergie na białko mleka krowiego. 
  • Bez laktozy : Humana SL jest wolna od laktozy i jest sprawdzonym zamiennikiem produktów mleczarskich na wrodzoną i przemijającą nietolerancję laktozy.
  • Łatwo przyswajalny: Żywność dla niemowląt na bazie soi okazała się łatwo tolerowana i od dziesięcioleci stosowana w żywieniu niemowląt. Wzrost, przyrost masy ciała, rozwój mózgu i układu odpornościowego nie różnią się od niemowląt karmionych piersią.

Produkte die wir empfehlen

napisz do nas
biuro@marjadin.pl

Zadzwoń do nas
+48 789129967

Kontakt telefoniczny
możliwy jest w godzinach
pon. - pt: 09.00 - 16:00

kontakt
...(tutaj pojawi się kilka wierszy kodu dostosowanego do Twoich potrzeb)