Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Moltex
Zobacz w innym wieku

Moltex Nature No 2 Windeln Mini 3 6kg 42szt - Wysokiej jakości ekologiczne i super chłonne pieluszki dla niemowląt od 3-6 kg. MOLTEX Nature No.1 posiadają 3-warstwowy  wkład dzięki któremu zapewniają szybkie wchłanianie cieczy, która jest przechowywana w warstwie wewnętrznej, dzięki czemu  skóra w  obszarze pieluchy jest sucha.

Comfort Stretch: System Comfort- posiadają  elastyczne falbanki które idealne dopasowują pieluszkę do ciała,chroniąc przed wyciekaniem.

W pełni oddychająca delikatna powłoczka nie zawiera lateksu, perfum.

Bardzo przyjazna dla skóry ,wykonana z wysokiej jakości przetworzonych surowców stale badanych przez niezależne laboratoria.

Certyfikat FSC to międzynarodowy system certyfikacji gospodarki leśnej, która gwarantuje, że drewno i wyroby z papieru pochodzą z odpowiedzialnie zarządzanych lasów. Standardy tej gospodarki leśnej zarówno środowiskowe i społeczne muszą być przestrzegane.

Moltex Natura no. 1 został wybrany przez Green Brands w Niemczech jako "zielona" marka , ponieważ jest szczególnie przyjazna dla klimatu, środowiska.

Opakowanie zawiera 42 szt.

Produkt niemiecki/wyprodukowany na rynek niemiecki

Termin ważności ruchomy towar w ciągłej sprzedaży.

„Oświadczam, ze opisy oraz zdjęcia wykorzystane na stronie produktu są mojego autorstwa. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24poz 83, sprost.: Dz. U 94 nr 43 poz. 170”

Rodzaj produktu

  • pieluszki: 

    tak

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

napisz do nas
biuro@marjadin.pl

Zadzwoń do nas
+48 789129967

Kontakt telefoniczny
możliwy jest w godzinach
pon. - pt: 09.00 - 16:00

kontakt
...(tutaj pojawi się kilka wierszy kodu dostosowanego do Twoich potrzeb)