Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Difrax
Difrax

Inne smaki Kup cały komplet !

Zobacz w innym wieku

NIEPOWTARZALNE SMOCZKI DIFRAX - SMOCZKI KTÓRE WYRÓŻNIAJĄ!

Difrax 804B01 - smoczek uspokajający dla niemowląt od 12 miesiąca życia, z końcówką z twardszego silikonu, odpowiednią dla dzieci posiadających już ząbki, o naturalnym okrągłym kształcie przypominającym sutek, jest łatwo akceptowany przez niemowlęta i można z niego korzystać podczas karmienia piersią.

Smoczki są łatwo rozpoznawalne dzięki ich unikalnej tarczy w kształcie motylka oraz bardzo ciekawym wzorom. Difrax we współpracy z zespołem medycznym opracował aż 5 rozmiarów. Zmienia się nie tylko silikonowa końcówka, ale także wielkość tarczy smoczka tak, aby idealnie dopasować się do zmieniającej się buzi dziecka.

Tarcza smoczka w kształcie motylka nie zasłania noska dziecka i umożliwia swobodne oddychanie. Dzięki tak zaprojektowanej tarczy smoczek ma bardzo małą powierzchnię, która styka się ze skórą, co zapobiega podrażnieniom. Otwory wentylacyjne zapewniają odpowiedni dopływ powietrza i chronią przed podrażnieniami delikatną skórę dziecka.

Nie zawiera bisfenolu A (BPA). Smoczek spełnia wymagania normy europejskiej EN-1400. Specjalnie zaprojektowany dla niemowląt od 12 miesiąca życia.

Dziecko, które śpi ze smoczkiem, z mniejszym prawdopodobieństwem obróci się na brzuszek, co może wpłynąć na zmniejszenie ryzyka wystąpienia śmierci łóżeczkowej.

Wiek: Niemowlęta od 12 miesiąca
Model: Naturalny okrągły
Materiał: silikon bez BPA
Numer artykułu 804B01

*Wszystkie dane opierają się na ankiecie konsumenckiej, Grudzień 2014

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

napisz do nas
biuro@marjadin.pl

Zadzwoń do nas
+48 696553351

Kontakt telefoniczny
możliwy jest w godzinach
pon. - pt: 09.00 - 16:00

kontakt
...(tutaj pojawi się kilka wierszy kodu dostosowanego do Twoich potrzeb)