Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48
Koszt wysyłki od: 3.01 EUR
Zobacz w innym wieku

Wysokiej jakości forma silikonowa do pieczenia ciasta z napisem po rosyjsku : "с праздником" co znaczy "z życzeniami" w sumie niema różnicy jakimi , bo ten napis jest uniwersalny, jak na dzień kobiet, na urodziny, na sylwestra czy jakie inne święto, napis pasuję do każdej okazji na którą się składa życzenia, duża.Dzięki odpowiedniej wysokości można upiec każde ciasto i inne wyroby bez obawy o wylanie. 

Wymiary: szerokość 29, głębokość 5,5 cm. Kolor może różnić się od przykładowego. 

Właściwości: Elastyczne, ułatwiają wyjmowanie gotowych wypieków. Silikonowy materiał jest odporny na od –40ºC do 230 ºC. Upieczone potrawy nie przystają do dna lub ścianek formy. Zapobiega przypaleniu. Elastyczne i łatwe do przechowywania i transportu. Po zgięciu lub zwinięciu zawsze wracają do swojego pierwotnego kształtu.

Zastosowanie:
możliwość użytkowania w piekarnikach gazowych, elektrycznych, z termoobiegiem 
i mikrofalowych w temp do 230ºC (wypieki, mięsa, zapiekanki)
w lodówce (galarety, budynie, serniki)
w zamrażarce ( lody, sorbety, desery mrożone)
Dobre rady:Formy silikonowe są giętkie, więc podczas przenoszenia formy łatwo można wylać zawartość warto pustą formę przed napełnieniem ułożyć na desce lub blaszce i na niej przenosić. Przed nałożeniem deserów mrożonych formę należy przepłukać zimną wodą. Potrawy pieczone które mają małą zawartość tłuszczu, formę możemy lekko posmarować tłuszczem.Upieczone potrawy należy pozostawić w formie do wystygnięcia  przez ok. 5-10 minut. Wtedy potrawa da się łatwo i w całości wyjąc z formy. Jeżeli  w czasie pieczenie ciasto przystało do formy, to należy przed następnym użyciem przesmarować ją tłuszczem: dzięki temu odzyska swoją właściwość i potrawy nie będą do niej przystawać 
Formy silikonowe łatwo wchłaniają tłuszcz, co zapobiega przystawaniu dań do ścianek formy. Jednak  ta właściwość powoduje, że nawet umyta  forma może sprawiać wrażenie lekko tłustej. Wówczas zalecamy dokładnie umycie jej w zmywarce.Piekąc w piekarnikach gazowych nie należy formy ustawiać zbyt blisko źródła ciepła. Do porcjowania i krojenia potraw w formach należy używać narzędzi drewnianych lub z tworzyw sztucznych.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

napisz do nas
biuro@marjadin.pl

Zadzwoń do nas
+48 789129967

Kontakt telefoniczny
możliwy jest w godzinach
pon. - pt: 09.00 - 16:00

kontakt
...(tutaj pojawi się kilka wierszy kodu dostosowanego do Twoich potrzeb)