Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48
Koszt wysyłki od: 3.00 EUR
Producent: HEITMANN
HEITMANN
Zobacz w innym wieku

Heitmann Reine Sauerstoff Bleiche 375g – Oryginalny Niemiecki wielofuncyjny detergent składający się w 100% aktywnego tlenu i sody - usuwa brut, tłuszcz, plamy, oraz zapewnia higieniczną czystość w gospodarstwie domowym. Doskonale nadaję się do prania bardzo zabrudzonych rzeczy, takich jak odzież robocza, obrusy, pościel, skarpety. Usuwa plamy z owoców, warzyw, czerwonego wina, kawy, herbaty, coli, ketchup, farby, flamastry, ziemi, trawy, stoczkowe i pleśni.

Czyści i usuwa nieprzyjemne zapachy w naczyniach, termosach, deskach do krojenia, lodówkach - po kwaśnym mleku, rybie, cebuli, śledziach i t.d.
Usuwa nieprzyjemne zapachy i czyści słoiki po śledziach, dżemach i marynatach. Pranie: w zależności od zabrudzeń 1-2 łyżki do prania głównego. W przypadku namaczania 1-4 łyżki na 4 litry wody. Usuwanie plam na tkaninie kolorowej: 1łyżeczkę rozpuścić w 0,5 litra wody i przetrzeć szmatką plamę, póżniej wrzucić do prania głownego do pralki. Usuwanie plam na białym: 2 łyżeczki  wymieszać z 1 łyżką wody, przetrzeć plamy i pozostawic na 1-30 min, następnie wypłukać. Waga 375g.

WAŻNE: Produkt  oryginalny Niemiecki, przeznaczony na rynek Niemiecki, z kodem kreskowym zaczynającym się na 4... Produkty importowane z Niemiec nie wszystkie są Niemieckie, tam też sprzedają tańsze importowane produkty.

Forma

  • proszek: 

    tak

Dodatkowe informacje

  • odplamiacze: 

    tak

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

napisz do nas
biuro@marjadin.pl

Zadzwoń do nas
+48 789129967

Kontakt telefoniczny
możliwy jest w godzinach
pon. - pt: 09.00 - 16:00

kontakt
...(tutaj pojawi się kilka wierszy kodu dostosowanego do Twoich potrzeb)