Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48
Koszt wysyłki od: 3.00 EUR
Producent: HEITMANN
HEITMANN
Zobacz w innym wieku

Heitmann Gallseife Fleck Burste 250 ml - Dogłębne usuwanie plam i brudu dzięki naturalnej mocy mydła galasowego. Aplikator ze szczotką umożliwia wnikanie odplamiacza głęboko w strukturę tkaniny. Idealne do wszystkich tkanin nadających się do prania oraz do tkanin delikatnych. Odplamiacz firmy Heitmann łączy w sobie moc BIO-enzymów ze skutecznością tenzydów na bazie odnawialnych surowców roślinnych.

Stosowanie: W celu natychmiastowego usunięcia plamy nanieść szczoteczką – a w przypadku tkanin delikatnych palcem – odrobinę mydła odplamiającego na plamę. Odczekać kilka minut i spłukać.nW przypadku prania w pralce nanieść szczoteczką lub palcem odrobinęnmydła odplamiającego na plamę. Odczekać kilka minut. Nie spłukiwać, lecz włożyć razem z resztą prania do pralki lub wyprać ręcznie.
Przestrzegać instrukcji pielęgnacji tkanin.


Oryginalne Niemieckie odplamiające mydełko galasowe wpłynie z wygodną szczoteczką na czubku butelki. Delikatne dla włókien i skuteczne na plamy.

Pojemność 250 ml.

WAŻNE: Produkt  oryginalny Niemiecki, przeznaczony na rynek Niemiecki, z kodem kreskowym zaczynającym się na 4... Produkty importowane z Niemiec nie wszystkie są Niemieckie, tam też sprzedają tańsze importowane produkty.

Forma

  • żel: 

    tak

Dodatkowe informacje

  • odplamiacze: 

    tak

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

napisz do nas
biuro@marjadin.pl

Zadzwoń do nas
+48 789129967

Kontakt telefoniczny
możliwy jest w godzinach
pon. - pt: 09.00 - 16:00

kontakt
...(tutaj pojawi się kilka wierszy kodu dostosowanego do Twoich potrzeb)