Aeroxon Textilschutz Sackchen 3 x 3 Monate 3szt - Tekstylne torebki ochronne na mole. Wiodącej w tej kategorii produktów marki Aeroxon.
Tekstylne torby ochronne są wypełnione granulkami pachnących z aktywnymi składnikami. Naturalny składnik zabija w krótkim czasie ćmy w szafie z ubrań, żuki futerkowych i ich larwy, i zapewnia do trzech miesięcy ochrony przed ponownym zakażeniem. Zawartość opakowania 3 zawieszki po 8,8g. Doskonały i szybki sposób na usunięcie insektów z szafy. Doskonała niemiecka jakość.
Jak używać torebki na mole? wystarczy rozpakować i powiesić :)
WAŻNE: Produkt oryginalny Niemiecki, przeznaczony na rynek Niemiecki, z kodem kreskowym zaczynającym się na 4... Produkty importowane z Niemiec nie wszystkie są Niemieckie, tam też sprzedają tańsze importowane produkty.