Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 3.00 EUR
Producent: Persil
Persil
Zobacz w innym wieku

Persil Universal Gel 20 - Persil niemiecki żel do prania to jeden z najbardziej znanych i najczęściej stosowanych żeli chemii niemieckiej. Produkt jest silnie skoncentrowany. Dzięki konsystencji żelu łatwo rozpuszcza się w wodzie i łatwiej niż proszki wypłukuje z tkanin. Można go stosować we wszystkich typach pralek oraz do prania ręcznego, gdyż usuwa uciążliwe zabrudzenia już w 20 C° stopniach. Persil uniwersalny żel jest bardzo wydajny, dopiera bardzo uciążliwe plamy, ładnie się pieni. Pozostawia na ubraniach przyjemny i długotrwały zapach. Żel w swoim składzie posiada środki chroniące elementy pralek przed korozją i osadzaniem się kamienia.

Pojemność 1l, w zależności od zabrudzeń i dawkowania minimum 20 prań.

WAŻNE: Produkt oryginalny niemiecki, przeznaczony na rynek niemiecki, z kodem kreskowym zaczynającym się na 4... Produkty importowane z Niemiec nie wszystkie są niemieckie, tam też sprzedają tańsze importowane produkty. Tańsze importowane produkty z kodem innym niż 4 z przodu są gorszej jakości. Sprzedajemy produkt który jest przedstawiony na zdjęciu.

Forma

  • żel: 

    tak

Dodatkowe informacje

  • uniwersalne: 

    tak

  • 15-30%: anionowe środki powierzchniowo czynne, 5-15%: niejonowe środki powierzchniowo czynne, {|5%: fosfoniany, mydło. Pozostałe składniki: substancje zapachowe (cytronellol, limonen), rozjaśniacze optyczne, enzymy

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

napisz do nas
biuro@marjadin.pl

Zadzwoń do nas
+48 789129967

Kontakt telefoniczny
możliwy jest w godzinach
pon. - pt: 09.00 - 16:00

kontakt
...(tutaj pojawi się kilka wierszy kodu dostosowanego do Twoich potrzeb)