Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 2.78 EUR
Producent: Dr.Beckmann
Dr.Beckmann
Zobacz w innym wieku

Dr. Beckmann Spülmaschinen Hygiene-Reiniger 75g - Oryginalny Niemiecki czyścik do zmywarki Dr. Beckmann limonkowy. Czyszczenie zmywarki, nie odbywa się równocześnie z płukaniem naczyń. Z każdym myciem mogą pozostawać w niej resztki brudu i detergentów w uszczelkach, fugach i innych miejscach. Z czasem, te pozostałości mogą prowadzić do nieprzyjemnych zapachów i usterek. Proszek Dr Beckmann higiena zmywarek chroni przed takim ryzykiem. Gumowe uszczelki i krawędzie są czyszczone i konserwowane. Dr.Beckmann czyścik do zmywarki czyści zmywarkę i szczególnie trudno dostępne części jak sitko, pompa wody, a ręce pozostają higieniczne, wolne od zapachów. Tylko czyste maszyny gwarantują czyste naczynia i sztućce. 

Jak stosować proszek Dr.Beckmann do zmywarek:

Wytrzeć gumowe uszczelki i krawędzie zmywarki ściereczką. Zbiornik dozujący napełnić do pełna proszkiem. Zmywarka powinna być pusta. Nie dodawać innych detergentów. Włączyć cykl zmywania (co najmniej 60 st.C). Po zakończeniu cyklu zmywarka jest oczyszczona.

WAŻNE: Produkt  oryginalny Niemiecki, przeznaczony na rynek Niemiecki, z kodem kreskowym zaczynającym się na 4... Produkty importowane z Niemiec nie wszystkie są Niemieckie, tam też sprzedają tańsze importowane produkty

Rodzaj opakowania

  • kartonik: 

    tak

Forma

  • proszek: 

    tak

  • Składniki: 15-30% wybielacz na bazie tlenu; {|5% fosforanów.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

napisz do nas
biuro@marjadin.pl

Zadzwoń do nas
+48 789129967

Kontakt telefoniczny
możliwy jest w godzinach
pon. - pt: 09.00 - 16:00

kontakt
...(tutaj pojawi się kilka wierszy kodu dostosowanego do Twoich potrzeb)