Bitte warten...
Lieferzeit: 48 Stunden
Versandkosten: keine. EUR
Hersteller: Sil
Sil
Zobacz w innym wieku

Sil 1furAlles Flecken Spray 500 ml Niemiecki uniwersalny odplamiacz w sprayu, do tkanin białych i kolorowych, we wszystkich temperaturach. Do każdego rodzajów plam. Pojemność 500 ml. Odplamiacz szerokiego zastosowania. Całkowicie usuwa nawet najtrudniejsze palmy z Twoich ubrań przed praniem. Formuła wzbogacona aktywnym tlenem przenika głęboko w strukturę tkanin rozpuszczając wszelkie plamy z kawy, herbaty, czerwonego wina. Do tkanin kolorowych i białych. Do każdego rodzaju temperatury. Do wełny i jedwabiu.

Zastosowanie:

Rozpylić spray na plamę-na tkaninę i pozostawić na 2-10 minut ,następnie wyprać  w pralce lub ręcznie. Można także  bezpośrednio do prania dodać żel. Przed użyciem  na kolorowych tkaninach proszę o sprawdzenie czy nie odbarwi tkaniny. 

Skuteczny uniwersalny odplamiacz w nowej odsłonie(nowa wygodniejsza butelka) z nową ulepszona formułą do usuwania wszystkich rodzajów plam!!! Możesz stosować na wszystkie kolory, we wszystkich temperaturach. Skutecznie działa również na takich tkaninach jak wełna i jedwab. Stosuję się bezpośrednio na plamę lub jako dodatek do proszku lub płynu do prania. Niemiecka jakość od Henkel !!!
Produkte die wir empfehlen
Kunden, die diesen Artikel gekauft haben, kauften auch...

napisz do nas
biuro@marjadin.pl

Zadzwoń do nas
+48 789129967

Kontakt telefoniczny
możliwy jest w godzinach
pon. - pt: 09.00 - 16:00

kontakt
...(tutaj pojawi się kilka wierszy kodu dostosowanego do Twoich potrzeb)