Wczytuję dane...
Zobacz w innym wieku

Persil Discs Caps Universal 16sz - Persil skoncentrowane unikalne uniwersalne żelowe kapsułki do prania ubrań i różnych tkanin, utrzymujący kolor i zapobiegający blaknięciu. Pranie już od 20 i do 60 stopni. Nowy Persil łączy w sobie formułę proszku i kapsułek odplamiających, pozwalając na doskonałe usuwanie zabrudzeń i chroni przed mechaceniem. Innowacyjna formuła kapsułek do prania Persil zapewnia doskonałą jakość prania, dzięki większej niż dotąd zawartości składników aktywnych w procesie prania. 

Wygoda jest jednym z kluczowych elementów nowoczesnego stylu życia. Właśnie dlatego, Persil opracował nowy produkt ułatwiający pranie - kapsułkę o unikalnym kształcie i silnym działaniu. Kapsułka do prania Persil, z odmierzoną porcją środka piorącego, zawiera idealnie skoncentrowaną formułę środka do prania, będącą kombinacją enzymu odplamiającego w płynie i aktywatora blasku, które zapewniają perfekcyjną czystość ubrań.

Pudełko zawartość opakowania 16 szt.

WAŻNE: Produkt oryginalny niemiecki, przeznaczony na rynek niemiecki, z kodem kreskowym zaczynającym się na 4... Produkty importowane z Niemiec nie wszystkie są niemieckie, tam też sprzedają tańsze importowane produkty. Tańsze importowane produkty z kodem innym niż 4 z przodu są gorszej jakości. Sprzedajemy produkt który jest przedstawiony na zdjeciu.

Forma

  • kapsułki: 

    tak

Dodatkowe informacje

  • uniwersalne: 

    tak

  • 15-30%: anionowe środki powierzchniowo czynne, nieanionowe środki powierzchniowo czynne. 5-15%: mydło, {|5%: fosforany. Pozostałe składniki: substancje zapachowe (geraniol, linalool), rozjaśniacze optyczne, enzymy.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

napisz do nas
biuro@marjadin.pl

Zadzwoń do nas
+48 696553351

Kontakt telefoniczny
możliwy jest w godzinach
pon. - pt: 09.00 - 16:00

kontakt
...(tutaj pojawi się kilka wierszy kodu dostosowanego do Twoich potrzeb)