Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.5000 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
Koszt wysyłki od: 14.00 PLN
Zobacz w innym wieku

Niemiecka Oryginalna sól do prania i odplamiania. Produkt Niemiecki wyprodukowany na rynek Niemiecki. Waga 500gr.

Dr. Beckmann Flecken Salz Intensiv 500 gr  - Oryginalna sól do odplamiania, Dr. Beckmann z aktywną formułą wybielania. Idealna do firan usuwa przebarwienia i przywraca biel. Usuwa zarówno plamy po kawie, herbacie, czerwonym winie, owocach. Skuteczna również na plamy z tłuszczu. Szeroki zakres temperatur zapewnia idealne pranie już od 20 stopni. Zapobiega szarzeniu się tkanin. Waga 500 gr

  • Skutecznie usuwa plamy z tkanin, pościeli i dywanów, firan.
  • Nie zawiera barwników, ani konserwantów.
  • Testowane dermatologicznie.
  • Bezzapachowa

Dr. Beckmann i przy pierwszym kontakcie plamy nie mają szans!

Z poczuciem ciążącej na nas odpowiedzialności, jako firma certyfikowana w ramach inicjatywy europejskiej akcji „Karty na rzecz zrównoważonych środowiskowo środków i systemów czyszczących“, kontrolujemy cały proces wytwarzania wszystkich naszych produktów pod kątem wymagań ekologicznych, społecznych i ekonomicznych i jest to dla nas zupełnie naturalne.

Dla konsumentów oznacza to, że mają dostęp do skutecznych produktów, które są jednocześnie jak najbardziej przyjazne dla środowiska.

WAŻNE: Produkt  oryginalny Niemiecki, przeznaczony na rynek Niemiecki, z kodem kreskowym zaczynającym się na 4... Produkty importowane z Niemiec nie wszystkie są Niemieckie, tam też sprzedają tańsze importowane produkty.

Polecamy

napisz do nas
biuro@marjadin.pl

Zadzwoń do nas
+48 95 757 74 84

Kontakt telefoniczny
możliwy jest w godzinach
pon. - pt: 09.00 - 16:00

kontakt