Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.750 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 14.00 PLN
Zobacz w innym wieku

  Antikal Anti-Kalkschutz 750ml - Wszystkie powierzchnie, na których został zastosowany Antikal pozostawia ochronną powłokę, która zapobiega ponownemu osadzaniu kamienia. Środek Antikal to długotrwały połysk w Twojej łazience.

Instrukcja zastosowania: Spryskać zanieczyszczoną powierzchnię, następnie wytrzeć sucha lub mokrą szmatką, po czym obficie spłukać wodą. W przypadku trudnych osadów należy pozostawić środek na ok 5 minut, a następnie wytrzeć i obficie spłukać wodą. W razie potrzeby czynność powtórzyć.

Preparatu nie należy stosować do: - powierzchni wrażliwych na kwasy ( w tym złoto, srebro, miedź, aluminium) - stare lub uszkodzone kolorowe powierzchnie szkliwa, wnętrza czajników, wapienia naturalnego (oprócz marmuru, trawertynu), podarte lub pęknięte powierzchnie. - W razie wątpliwości, wykonać pierwszy test na niewidocznym obszarze.

Ostrzeżenia: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Środek działa drażniąco na oczy i skórę. W przypadku kontaktu z oczami, natychmiast przemyć dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Unikać dłuższego kontaktu ze skórą. Nie mieszać z wybielaczem lub innymi środków czyszczącymi. Nie wdychać rozpylonej cieczy. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. W razie połknięcia nie wywoływać wymiotów! Niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza i pokazać opakowanie. Starannie umyć ręce po użyciu preparatu.

Polecamy

napisz do nas
biuro@marjadin.pl

Zadzwoń do nas
+48 95 757 74 84

Kontakt telefoniczny
możliwy jest w godzinach
pon. - pt: 09.00 - 16:00

kontakt