Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.250 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 14.00 PLN
Zobacz w innym wieku

Dr. Beckmann Waschmaschinen Pflege Reiniger 250 ml - specjalistyczny płyn do czyszczenia pralki.

Dr. Beckmann usuwa nieprzyjemne zapachy, kamień, pozostałości brudu i detergentu z bębna, rur, elementów grzejnych i innych trudno dostępnych części. Przedłuża żywotność urządzenia. Każda pralka wymaga regularnej konserwacji - dzięki temu środkowi zarówno bęben pralki, jak i rury, grzejnik czy inne trudno dostępne miejsca zostaną gruntownie oczyszczone z kamienia, osadów środków piorących oraz brudu. Czyste elementy pralki to oszczędność energii i dłuższe, sprawne działanie urządzenia. Zapobiega ponownemu osadzaniu się kamienia, chroni pralkę przed korozją. Usuwa osad kamienny, resztki brudu i proszku do prania, odświeża, chroni metalowe elementy przed korozją. Zalecane do zastosowania przed pierwszym użyciem pralki. Produkt testowany dermatologicznie.

Sposób użycia: Wlać zawartość butelki do dozownika na proszek do prania. Włączyć program prania zasadniczego w temp. 60° - pralka powinna być pusta. Nie dodawać żadnych środków piorących, czyszczących.

WAŻNE: Produkt oryginalny niemiecki, przeznaczony na rynek niemiecki, z kodem kreskowym zaczynającym się na 4... Produkty importowane z Niemiec nie wszystkie są niemieckie, tam też sprzedają tańsze importowane produkty.

Polecamy

napisz do nas
biuro@marjadin.pl

Zadzwoń do nas
+48 95 757 74 84

Kontakt telefoniczny
możliwy jest w godzinach
pon. - pt: 09.00 - 16:00

kontakt