Wczytuję dane...
Zobacz w innym wieku

NIEPOWTARZALNE SMOCZKI DIFRAX - SMOCZKI KTÓRE WYRÓŻNIAJĄ!

Difrax 127B01 - smoczek uspokajający Difrax, o naturalnym okrągłym kształcie przypominającym sutek, duża tarcza, duża silikonowa końcówka, jest łatwo akceptowany przez niemowlęta i można z niego korzystać podczas karmienia piersią.

Smoczki są łatwo rozpoznawalne dzięki ich unikalnej tarczy w kształcie motylka oraz bardzo ciekawym wzorom. Difrax we współpracy z zespołem medycznym opracował aż 5 rozmiarów. Zmienia się nie tylko silikonowa końcówka, ale także wielkość tarczy smoczka tak, aby idealnie dopasować się do zmieniającej się buzi dziecka.

Tarcza smoczka w kształcie motylka nie zasłania noska dziecka i umożliwia swobodne oddychanie. Dzięki tak zaprojektowanej tarczy smoczek ma bardzo małą powierzchnię, która styka się ze skórą, co zapobiega podrażnieniom. Otwory wentylacyjne zapewniają odpowiedni dopływ powietrza i chronią przed podrażnieniami delikatną skórę dziecka.

Nie zawiera bisfenolu A (BPA). Smoczek spełnia wymagania normy europejskiej EN-1400. Specjalnie zaprojektowany dla noworodków od 6 miesiąca życia.

Dziecko, które śpi ze smoczkiem, z mniejszym prawdopodobieństwem obróci się na brzuszek, co może wpłynąć na zmniejszenie ryzyka wystąpienia śmierci łóżeczkowej.

Wiek: Noworodki od 6 miesiąca
Model: Naturalny okrągły
Materiał: silikon bez BPA
Numer artykułu 127B01

*Wszystkie dane opierają się na ankiecie konsumenckiej, Grudzień 2014

napisz do nas
biuro@marjadin.pl

Zadzwoń do nas
+48 95 757 74 84

Kontakt telefoniczny
możliwy jest w godzinach
pon. - pt: 09.00 - 16:00

kontakt